Rodinný dům Viktorka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 8 250 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 35 210 Kč info
Zastavěná plocha
185.88m2
Podlahová plocha
181.55m2
Dispozice
6+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Viktorka je komfortní přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 44˚ vhodný do vesnické a příměstské zástavby. Dům není podsklepen.

Součástí domu může být přistavěná garáž se závětřím plnícím funkci krytého stání pro druhý osobní automobil zastřešené plochou střechou. Na závětří navazuje prostorné vstupní zádveří se šatnou, z něhož je přístupná technická místnost, WC a pracovna. Centrum dispozice tvoří obývací hala se schodištěm, která se nad jídelnou otevírá až do podkroví.  Z obývací haly je přístupná rovněž pracovna,  kuchyň s navazující místností na domácí práce a ložnice se samostatnou sprchou + WC. Z obývací haly, kuchyně i místnosti na domácí práce je přístupná terasa. V podkroví je galerie, tři prostorné pokoje, lázeň se saunou, samostatné WC a komora.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru východ-západ.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům poskytne komfortní bydlení rodině se 3 dětmi, případně jej lze adaptovat na vícegenerační bydlení. Má velký  společný obývací pr... ostor a velkou místnost pro domácí práce, dostatek úložného prostoru i odpovídající zázemí. mezi typovými projekty je výjimečný návrhem parkování – zahrnuje garáž a ještě kryté parkovací stání.

Klady

pohodlná dispozice
prostorné zádveří
velký společný obývací prostor
pracovna
2 koupelny
úložné prostory
garáž + kryté parkovací stání

Zápory

dům vyžaduje větší pozemek
vyšší cena

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.