Rodinný dům Viktorie 2.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 10 310 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 44 001 Kč info
Zastavěná plocha
173.64m2
Podlahová plocha
246.49m2
Dispozice
4+kk, 5+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Plochá
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Typový projekt rodinného domu Viktorie 2.01 nabízí spojení dvou bytů dispozic 5+kk a 4+kk v jednom kompaktním moderním řešení s plochou střechou. Rodinný dům má jeden vstup, ze zádveří se pak vstupuje do jednotlivých bytů. Větší byt má v přízemí kromě, kuchyňského koutu s obývacím pokojem, koupelny WC a technické místnosti ještě pokoj pro hosty.

Z obývacího pokoje a jídelny je pak propojení a výstup na zahradu ze dvou stran domu. V podkroví se pak u obou bytů nachází klidová část se třemi ložnicemi, samostatným WC, šatnou a koupelnou.

Půdorysný tvar domu v přízemí tvoří obdélník, patro má pak tvar písmene L, což na celkové hmotě domu vytváří různorodý tvar. Celý rodinný dům je bohatě prosvětlen přes prosklené čísti fasády.

Moderní architektura s plochou střechou je určena do nové zástavby.  Jedná se o jeden mála z projektů se dvěma samostatnými, provozně n... ezávislými bytovými jednotkami. Je vhodný pro soužití dvou rodin s dětmi. Každý byt má vstup v přízemí a pohodlnou dispozici ve dvou podlažích, s prostorným obývacím pokojem, vlastní terasou a komfortním zázemím. Orientace obytných místností je řešena tak, aby se rodiny navzájem nerušily. Dvojdům ušetří náklady na pozemek, realizaci stavby i provoz domácnosti.

Klady

elegantní moderní architektura
2 podlaží se standardní výškou stropu
2 samostatné bytové jednotky
promyšlená dispozice
ochrana soukromí
komfortní zázemí
úspora nákladů

Zápory

není řešena garáž
dům vyžaduje větší pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.