Rodinný dům Tomáš od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 8 400 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 35 850 Kč info
Zastavěná plocha
166.12m2
Podlahová plocha
170.40m2
Dispozice
7+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Plochá
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Tomáš je dvoupodlažní rodinný dům moderního tvaru větší velikostní kategorie s plochou střechou vhodný do městské zástavby. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž pro 2 osobní automobily s místem pro motocykl, jízdní kola a zahradní techniku zastřešená plochou střechou, která je komunikačně propojena s domem přes technickou místnost (domácí práce).

V přízemí je prostorné vstupní zádveří, hala se schodištěm do patra, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pracovna, pokoj pro hosty (ložnice) se samostatnou sprchou, místnost na domácí práce, WC a spíž. Z obývacího pokoje a ložnice pro hosty je přístupná terasa. V patře jsou tři pokoje, ložnice rodičů se vstupem na částečně zastřešenou terasu nad garáží, šatna, rodinná koupelna se saunou a samostatné WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby jeho delší strana  byla rovnoběžná s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům odpovídá požadavkům na moderní bydlení městského typu. Nabízí pohodlí pro čtyř- až pětičlennou rodinu a umožňuje i vícegenerač... ní bydlení. má prostorné zázemí, pokoj pro hosty s vlastní koupelnou, mezi projekty domů na klíč upoutá pozornost přistavěná dvougaráž a střešní terasa.

Klady

nadčasová moderní architektura
2 plnohodnotná podlaží
prostorné zádveří
pracovna
pokoj pro hosty
2 koupelny + infrasauna
šatna
dvojgaráž
střešní terasa
možnost vícegeneračního bydlení

Zápory

malý dětský pokoj
dům vyžaduje velký pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.