Rodinný dům Silvie I klasik od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 12 900 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 55 055 Kč info
Zastavěná plocha
245.82m2
Podlahová plocha
305.06m2
Dispozice
5+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Projekt rodinného dvougeneračního patrového rodinného domu. Z krytého závětří máme možnost vstoupit do prostoru, který je uvažován k využití např. jako kolárna, dále pak do zádveří garsoniéry, ke které dále přiléhá šatna a koupelna s WC.

Hlavním vstupem se dostaneme do zádveří hlavní části rodinného domu s dispozicí 5+kk. Možnost máme vstoupit do hlavní haly se schodištěm do patra nebo přes šatnu do technické místnosti. Ta je propojena s dvougaráží a spíží průchozí přímo do kuchyňského koutu propojeného s obývacím pokojem. Z obývacího pokoje je výstup na prostornou krytou terasu nacházející se za dvougaráží.

V patře rodinného domu jsou prostornou halou propojeny tři pokoje, koupelna s WC a přes průchozí šatnu se vstupuje do ložnice rodičů s vlastní koulenou a WC. Celý rodinný dům je zastřešený sedlovou střecho s přesahem a mírným sklonem.

Jedná se o jeden z mála typových projektů pro komfortní  soužití tří generací – manžele se třemi dětmi a prarodiče. Dům má prost... orné místnosti, zejména společnou obývací část, a promyšlené zázemí, které myslí na pohodlný provoz domácnosti. Praktický je například průchod z garáže přes technickou místnost a spíž až do kuchyně. Horní podlaží má vysoké stropy, pozornost zaujme velká hala, terasa a komfortní apartmá rodičů.

Klady

jednouchá moderní architektura
samostatné apartmá pro prarodiče
velký společný obývací prostor
vysoké stropy v patře
komfortní apartmá rodičů
dostatek úložného prostoru
promyšlené zázemí
dvougaráž propojená s domem
krytá terasa
střešní terasa

Zápory

velká zastavěná plocha
dům vyžaduje velký pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.