Rodinný dům Sandra I klasik od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 9 960 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 42 508 Kč info
Zastavěná plocha
182.93m2
Podlahová plocha
242.69m2
Dispozice
4+1, 4+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu se sedlovou střechou s mírným sklonem. Tento rodinný dům je díky svému řešení dispozice 4+kk s dvougaráží vhodný na úzké pozemky, šířka domu je pouze 8,95 m.

Dvougaráž je předsazena před štítovou stranu rodinného domu a z jejího boku je vsup do domu. Z garáže je přímý vstup do zádveří, které v přízemí propojuje samostatné WC, šatnu, přes kterou se vchází do technické místnosti a komory. Dispozice domu pak pokračuje přes halu se schodištěm do patra a velkou kuchyní s jídelnou, spíží a v neposlední řadě obývacím pokojem, ze kterého je přístup na krytou terasu a dále zahradu.

Horní patro nabídne dva dětské pokoje, každý s vlastní šatnou, prostornou koupelnu včetně WC a ložnici rodičů s vlastní šatnou a koupelnou. Na fasádě domu je použita kombinace klasické fasády s lícovým zdivem.

Za jednoduchou architekturou s nadčasovým vzhledem najdete komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu, s velkým společným obývacím prostorem ... a pohodlným zázemím. Běžný standard typového domu předčí jak dvojgaráž s přímým vstupem do domu, tak zejména horní podlaží s plnou výškou stropu, kde jsou dvě koupelny a každý pokoj má vlastní šatnu.

Klady

jednoduchá nadčasová architektura
dvojgaráž propojená s domem
velký společný obývací prostor
vysoké stropy v patře
velká spíž
tech. místnost
4 šatny
2 koupelny + WC
krytá terasa

Zápory

velká zastavěná plocha
dům vyžaduje dlouhý pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.