Rodinný dům Ara 137 od ATRIUM

Profil domu

Cena od
od 5 795 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 24 732 Kč info
Zastavěná plocha
92.30m2
Podlahová plocha
137.81m2
Dispozice
5+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Dřevěná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel ATRIUM

Popis a recenze redakce

Domy se sedlovou střechou patří k evergreenům v naší nabídce. Hodí se do venkovské i městské zástavby a jsou ideálním řešením pro každého, kdo dává přednost nadčasové architektuře. Takový je i dům s názvem ARA 137 – dvoupatrový dům, jehož přízemí je řešené jako bytová jednotka se zázemím, zatímco klidová část se třemi ložnicemi je umístěna do podkroví.

Zádveřím vstupujeme do velkoryse pojatého společenského prostoru, který spojuje obývací pokoj, kuchyni a jídelní kout. Ze zádveří je vstup také do haly se schodištěm a přilehlé pracovny nebo pokoje pro hosty. V přízemí je umístěna technická místnost s dostatkem místa pro technické zařízení (kotel, pračka, sušička, bojler).

Kuchyňský kout má přístup do spíže. Jídelní prostor prosvětluje arkýř, zajímavý designový prvek, který je osazený velkými francouzskými okny. Z obývacího pokoje můžete vyjít přímo do zahrady nebo na terasu.

Bukové schodiště nás zaveden z haly v přízemí do podkrovní se dvěma dětskými pokoji, prostornou ložnicí, koupelnou, samostatnou toaletou a šatnou. Dostatek denního světla do pokojů v podkroví přivádějí francouzská okna.

Dům poskytne pohodlné bydlení čtyřčlenné rodině, včetně odpovídajícího sociálního zázemí. Architektura využívá tradiční prvky, ja... ko jsou sedlová střecha, arkýř, francouzská okna, moderní pojetí jim dodává elegantní švih. Nejatraktivnější částí domu je obývací pokoj a ložnice rodičů v patře, které mají díky arkýři hodně prostoru a světla.

Klady

moderní architektura
hodně světla v interiéru
arkýř zvětšuje prostor
pracovna
pohodlná koupelna + 2 samostatné WC
šatna
technická místnost, spíž

Zápory

není řešena garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.