Rodinný dům Adam od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 800 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 29 021 Kč info
Zastavěná plocha
163.10m2
Podlahová plocha
144.10m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž, garážové stání
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Adam je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45° vhodný jak do městské, tak i vesnické zástavby, který svým jednoduchým tvarem bude nadčasově působit i za desítky let. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž s prostorem pro zahradní nářadí a techniku a s krytým stáním pro druhý automobil zastřešená plochou střechou.

Ze vstupního zádveří plnícího funkci šatny je přístupná technická místnost (zdroj tepla, vzduchotechnická jednotka, pračka, sušička) a dále se z něj vchází do haly  se schodištěm do podkroví. Z haly je přístupný  obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pracovna (pokoj pro hosty), WC + sprcha a spíž. Z obývacího pokoje je vstup na terasu.

V podkroví jsou dva pokoje, ložnice s prostornou šatnou, lázeň a samostatné WC. Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru severovýchod – jihozápad.

Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo k ose přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže/krytého stání.

Adam spojuje tradiční tvar s originálním moderním designem, bude skvěle vypadat na venkově i ve městě. Poskytne komfortní bydlení čtyřčle... nné rodině, s velkým společným obývacím prostorem v oblíbeném tvaru L. K tomu nabízí pohodlné zázemí, nechybí ani domácí pracovna. Velká garáž spojená s krytým stáním pak představuje u domů na klíč světlou výjimku.

Klady

originální moderní design
velký společný obývací prostor ve tvaru L
velké zádveří
pracovna
šatna
tech. místnost, spíž
2 koupelny + samostatné WC
velká garáž + kryté parkovací stání

Zápory

dům potřebuje větší pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.