Rodinný dům Vilda od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 4 300 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 18 352 Kč info
Zastavěná plocha
144.80m2
Podlahová plocha
90.95m2
Dispozice
4+1
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garážové stání
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Vilda je přízemní rodinný dům vhodný zejména pro parcely s přístupem od jihu.  Dům obdélníkového půdorysu je zastřešen sedlovou střechou o sklonu 25°, přistavěný přístřešek pro auto (s místností pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí)  je zastřešen plochou střechou. Dům není podsklepen.

Vstup do domu je přes závětří (přístřešek pro auto) do zádveří, na které navazuje místnost na domácí práce a chodba. Z chodby je přístupný obývací pokoj s kuchyní, dva pokoje, ložnice, lázeň a WC. Z obývacího pokoje a pokojů je vstup na terasu.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního vstupu do domu ve směru od jihovýchodu, tj. orientace hřebene domu ve směru severovýchod – jihozápad.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Dům má vše, co rodina se dvěma dětmi potřebuje k praktickému bydlení. Je bezbariérový, vstupuje se přes kryté garážové stání, dispozic... e je promyšlená, bez zbytečných chodeb. Společná obývací část má velká francouzská okna, dům nabízí vzdušný interiér. Je zde pohodlná koupelna i technická místnost. Architektura se sedlovou střechou a s moderním designem se hodí spíše do města.

Klady

bezbariérová dispozice
úsporné řešení
velká francouzská okna
pohodlná koupelna
tech. místnost
zahradní sklad
kryté stání pro automobil

Zápory

chybí šatna/komora
dům vyžaduje širší pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.