Rodinný dům Jasmínka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 3 700 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 15 791 Kč info
Zastavěná plocha
135.49m2
Podlahová plocha
73.70m2
Dispozice
3+1
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Jasmínka je přízemní rodinný dům se sedlovou střechou o sklonu 30°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž zastřešená plochou střechou.

Ze vstupního zádveří se vchází do chodby a místnosti na domácí práce (pračka a sušička, zdroj tepla, vzduchotechnická jednotka) ze které lze projít do garáže. Z chodby se vchází do obývacího pokoje s kuchyní a pracovnou, lázně, ložnice a WC. Z obývacího pokoje, ložnice a lázně je vstup na částečně zastřešenou terasu.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru východ-západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Bungalov spojuje tradiční tvar s moderním designem a bude dobře vypadat v jakékoliv zástavbě. Poskytne komfortní bezbariérové bydlení pro dv... ojici, s pracovnou, komfortním sociálním zázemím i garáží. Obytné místnosti mají přímý výstup na terasu. Dispozice je řešena účelně, s ohledem na energetickou úspornost.

Klady

nadčasová moderní architektura
bezbariérové bydlení
pracovna
oddělitelná kuchyň
terasa
komfortní koupelna
tech. místnost
garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.