Rodinný dům Jarda od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 4 500 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 19 206 Kč info
Zastavěná plocha
136.00m2
Podlahová plocha
88.15m2
Dispozice
4+1
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garážové stání
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Jarda je přízemní rodinný dům menší velikostní kategorie obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou o sklonu 25°. Dům není  podsklepen. Součástí domu může být přistavěný přístřešek pro auto s místností pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí, který je zastřešen pultovou střechou o sklonu 15°.

Vstup do domu je přes zádveří, ze kterého je přístupná hala a místnost na domácí práce (pračka, sušička, zdroj tepla, vzduchotechnická jednotka). Z haly je přístupný obývací pokoj s kuchyní a spíží, dva pokoje, ložnice, lázeň a WC.  Z obývacího pokoje a pokojů je přímý vstup do zahrady.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod – severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hlavní hřeben střechy domu byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Dům tradičního obdélníkového tvaru se sedlovou střechou má nadčasový vzhled a hodí se do města i na venkov. Poskytne praktické bezbariéro... vé bydlení čtyřčlenné rodině s oblíbeným obývacím pokojem ve tvaru L a krytým stáním pro automobil. Účelná dispozice je řešena na malé zastavěné ploše.

Klady

jednoduchá nadčasová architektura
malá zastavěná plocha
bezbariérové bydlení
energeticky úsporný provoz
kryté parkovací stání
tech. místnost

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.