Rodinný dům Denisa 2.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 4 700 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 20 059 Kč info
Zastavěná plocha
127.23m2
Podlahová plocha
104.25m2
Dispozice
4+1, 4+kk
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Valbová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Jedná se o typový projekt přízemního rodinného domu (bungalovu) se čtyřmi obytnými místnostmi a kuchyňským koutem, odpovídající bytové jednotce 4 + kk. Objekt je zastřešen valbovou střechou z keramické krytiny. Fasáda rodinného domu je barevně členěna.

Hmotově je projekt domu členěn na dvě části – společenskou s obývacím pokojem a kuchyní a klidovou s ložnicemi a koupelnou.

Společenská část domu obsahuje vstupní zádveří s prostornou šatní skříní a obývací pokoj s kuchyňským koutem. Kuchyňská kout je situován v místnosti tak, aby bylo možné oddělení obou prostorů pomocí kuchyňského ostrůvku. Vstup do rodinného domu je krytý proti dešti. Ve druhé klidové části jsou umístěny čtyři samostatné pokoje přístupné ze spojovací chodby, pokoje mohou sloužit jako ložnice, popřípadě pracovna. Z chodby je dále přístupná prostorná koupelna se sprchovým koutem a samostatné WC, je zde také možné situovat další vestavnou šatní skříň.

Bungalov s charakteristickou valbovou střechou je určen pro praktické a úsporné bydlení čtyřčlenné rodiny. Má přehlednou dispozici, k jeho ... výhodám patří krytý vstup, krytá terasa, pohodlná kuchyň. Pro rodinu se dvěma dětmi by bylo třeba více úložného prostoru.

Klady

bezbariérové bydlení
účelná dispozice
úsporné řešení
krytý vstup
krytá terasa
velká kuchyň

Zápory

kuchyň nemá okno
v domě není vana
není řešena garáž
chybí technická místnost

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.