Rodinný dům Alice 4.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 4 210 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 17 968 Kč info
Zastavěná plocha
112.47m2
Podlahová plocha
88.92m2
Dispozice
4+1, 4+kk
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Valbová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Do písmene L
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Dispozice bungalovu ALICE 4.01 představuje stále žádané uspořádání rodinného domu, půdorysně připomínající písmene L, které tak vytváří ze dvou stran chráněny venkovní pobytový prostor, propojený s obytnými místnostmi. V případě rodinného domu ALICE 4.01 toto propojení s exteriérem umožňuje obývací pokoj, ze kterého jsou, přístupné další dva pokoje – sloužící jako ložnice, či ložnice a pracovna dále z obývacího pokoje je přístupná kuchyně se samostatným vchodem z předsíně-chodby z tohoto prostoru je dále přístupný jeden pokoj a soc. hygienické vybavení rodinného domu (koupelna a WC).

Mimo tyto již zmiňované prostory celou dispozici doplňuje komora, přístupná přes koupelnu, zde lze výhodně umístit nejen kotel ÚT, ale i např. pračku nebo sušičku. Do bungalovu se vstupuje přes zádveří, na které navazuje již zmiňovaná předsíň-chodba – komunikační prostor domu, propojující většinu místnosti rodinného domu.

Dvoukřídlé balkónové dveře v obývacím pokoji umožňují přímé propojení interiéru s exteriérem, tedy obývacího pokoje se zahradou, tutéž výhodu má ložnice rodičů.

Zastřešení je provedeno sedlovou nebo valbovou střechou, tvořeno je vázaným krovem se sklonem střechy 23°, jako střešní krytina je použita betonová taška. Dostatek denního světla v prostoru chodby a koupelny je zajištěn pomocí světlovodu.

Jednoduchá variace na oblíbený bungalov ve tvaru písmene L nabízí praktické bydlení čtyřčlenné rodině. Ta jistě ocení úspornou dispozic... i s minimem chodeb, chráněnou rohovou terasou, obývacím pokojem ve tvaru písmene L a oddělitelnou kuchyní.

Klady

bezbariérové bydlení
úsporná dispozice
obývací pokoj ve tvaru L
oddělitelná kuchyň

Zápory

průchozí jídelna
chybí šatna/úložné prostory
není řešena garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.