Rodinný dům Alice 1.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 3 380 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 14 426 Kč info
Zastavěná plocha
89.46m2
Podlahová plocha
69.34m2
Dispozice
3+1, 3+kk
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Valbová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Projekt bungalovu s dispozicí, která představuje současný nejžádanější typ bytové jednotky v rodinných domech, a to obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, ze kterého je přístup do spíže, a dvě ložnice samostatně přístupné z předsíně-chodby. Každá ložnice v projektu rodinného domu z hygienického hlediska umožňuje spaní dvou osob.

Z předsíně-chodby je přístupné i sociálně hygienické vybavení (koupelna a WC), situované na druhé straně dispozice rodinného domu než obývací pokoj. Mimo tyto již zmiňované prostory celou dispozici doplňuje komora, kde lze výhodně umístit nejen kotel ÚT, ale i např. pračku nebo sušičku. Do domu se vstupuje přes zádveří, na které navazuje předsíň-chodba – komunikační prostor domu, propojující všechny místnosti rodinného domu.

Dvoukřídlé balkonové dveře v obývacím pokoji umožňují přímé propojení interiéru s exteriérem, tedy obývacího pokoje se zahradou. Dostatek denního světla v prostoru chodby je zajištěn pomocí světlovodu.

Klasický bungalov nabídne úsporné bydlení tří- až čtyřčlenné rodině s nutným zázemím. Jeho hlavní výhodou je malá zastavěná plocha... a nízké náklady na investici i provoz.

Klady

malá zastavěná plocha
bezbariérové bydlení
nízké investiční náklady
úsporný provoz

Zápory

chybí šatna - úložné prostory
není řešena garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.