Rodinný dům Vojta od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 100 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 26 034 Kč info
Zastavěná plocha
141.08m2
Podlahová plocha
137.95m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Vojta je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 40°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěné vstupní závětří s garáží zastřešené plochou střechou.

V přízemí je prostorné vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, kuchyň + obývací pokoj, pracovna (pokoj pro hosty), místnost na domácí práce + sauna se sprchou, WC a spíž. Z obývacího pokoje a místnosti na domácí práce je vstup na zahradu. V podkroví je ložnice, dva pokoje, komora (šatna), lázeň a WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod – severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům má vše, co rodina se dvěma dětmi potřebuje k pohodlnému bydlení. Vstupuje se prostorným zádveřím, v celém domě je dost úložného pr... ostoru, velkým bonusem je  komfortní koupelna a sauna. Dispozice je promyšlená, bez zbytečných chodeb, pamatováno je i na garáž. Dům se sedlovou střechou a s moderním designem se hodí do jakéhokoliv prostředí.

Klady

promyšlená dispozice
prostorné zádveří
vyvážená velikost místností
pracovna - pokoj pro hosty
pohodlná koupelna
tech. místnost
sauna
komora
garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.