Rodinný dům Viola 1.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 7 140 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 30 472 Kč info
Zastavěná plocha
114.75m2
Podlahová plocha
176.96m2
Dispozice
5+1, 5+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Pultová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Přestože patří rodinný dům Viola 1.01 vzhledem k zastavěné ploše mezi menší projekty, je díky praktickému využití patra svou velikostí 4+1 vhodný i pro středně velkou rodinu. Moderní vzhled domu umocňuje kombinace dřeva a kamene, díky kterým je strohá linie domu příjemně narušena a dům může najít své uplatnění jak ve městě, tak i na venkově.

V přízemí se nachází prostorná obývací část se vstupem na terasu, rozprostírající se po celé jižní části domu. Kuchyně není přímo integrována v obývací části, ale navazuje na ni a ihned za ní je šikovně umístěna spíž. Nedílnou součástí přízemí je technická místnost, WC a dnes již nepostradatelná šatna. V patře, koncipovaném jako klidová část domu, jsou 3 ložnice, z nichž tu největší lze díky její podlouhlé dispozici a velikosti využít popřípadě z části i jako pracovnu.

Zajímavá kombinace materiálů a dvou protilehlých pultových střech přesahuje běžný rámec architektury typových domů. Pohodlné bydlení tu... najde čtyřčlenná rodina. K přednostem domu patří bohatě prosvětlený obývací pokoj, nadstandardně velká rodičovská ložnice a kompletní zázemí včetně spíže a šatny. Rodině se 2 dětmi by pravděpodobně přišle vhod koupelna také v přízemí.

Klady

zajímavá architektura
velký světlý obývací pokoj
samostatná kuchyň
spíž
velká ložnice rodičů
tech. místnost
šatna

Zápory

není řešena garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.