Rodinný dům Valentýn od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 150 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 26 247 Kč info
Zastavěná plocha
127.23m2
Podlahová plocha
132.45m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Valentýn je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 42˚. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěné vstupní závětří s garáží zastřešené plochou střechou.

V přízemí je vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, kuchyň + obývací pokoj, pracovna (pokoj pro hosty), místnost na domácí práce a WC + sprcha. Z obývacího pokoje a pracovny je vstup na terasu. V podkroví je ložnice, dva pokoje, šatna a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod – severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Jednoduchý dům se sedlovou střechou a moderním designem se hodí především na venkov nebo do malého města. Je určen pro pohodlné bydlení č... tyřčlenné rodiny. Má oblíbený společný obývací prostor ve tvaru L, 2 koupelny a dostatek úložného prostoru. Výhodou je i garáž propojená s krytým vstupem do domu.

Klady

pohodlná dispozice
obývací pokoj ve tvaru L
tech. místnost
pracovna
2 koupelny + samostatné WC
šatna
garáž

Zápory

dům vyžaduje větší pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.