Rodinný dům Tadeáš od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 000 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 21 339 Kč info
Zastavěná plocha
119.04m2
Podlahová plocha
125.60m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Tadeáš je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 44°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěné vstupní závětří, sloužící zároveň jako kryté stání pro osobní automobil + sklad zahradního nářadí a jízdních kol, zastřešené plochou střechou.

V přízemí je vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, kuchyň + obývací pokoj, pracovna (pokoj pro hosty) se samostatnou sprchou + WC, místnost na domácí práce, WC + spíž. Z obývacího pokoje, kuchyně a pracovny je vstup na terasu. V podkroví je ložnice se šatnou, dva pokoje, lázeň a WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod – severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Dům tradičního vzhledu s moderním designem najde využití jak na vesnici, tak ve městě. Nabízí praktické bydlení až pětičlenné rodině. ... Promyšlená dispozice zahrnuje oblíbený obývací pokoj ve tvaru L, pracovnu, pohodlné zázemí a přistavěné kryté parkovací stání. Pracovnu lze využít pro vícegenerační bydlení.

Klady

nadčasová architektura
promyšlená dispozice
pracovna
2 koupelny + samostatné WC
šatna
kryté parkovací stání
možnost vícegeneračního bydlení

Zápory

výstup z kuchyně na terasu zbytečně zmenšuje využitelnou plochu

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.