Rodinný dům Sofie od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 850 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 29 235 Kč info
Zastavěná plocha
144.43m2
Podlahová plocha
142.80m2
Dispozice
6+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Sofie je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěné vstupní závětří s garáží zastřešené plochou střechou.

Ze vstupního zádveří se vchází do chodby a technické místnosti (zdroj tepla, vzduchotechnická jednotka, pračka a sušička), z chodby je přístupný obývací pokoj s kuchyní, pracovna (pokoj pro hosty), WC + sprcha a spíž. Z obývacího pokoje je vstup na terasu.

V podkroví jsou tři pokoje, ložnice, lázeň a samostatné WC. Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru východ-západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo k ose přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Praktické bydlení pro rodinu se třemi dětmi se vyznačuje promyšlenou dispozicí s pohodlným zázemím. Pracovnu v přízemí lze v případě po... třeby využít pro vícegenerační bydlení. Tradiční tvar se sedlovou střechou a moderním designem se bude dobře vyjímat ve venkovském i městském prostředí.

Klady

nadčasová architektura
promyšlená dispozice
obývací pokoj do L
pracovna
2 koupelny + samostatné WC
tech. místnost
garáž

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.