Rodinný dům Simona od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 7 850 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 33 503 Kč info
Zastavěná plocha
199.87m2
Podlahová plocha
127.65m2
Dispozice
6+1
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Simona je přízemní rodinný dům větší velikostní kategorie půdorysného tvaru písmene ”T” se sedlovou střechou o sklonu 25°. Dům není  podsklepen. Součástí domu je vestavěná garáž s prostorem pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí.

Vstup do domu je přes závětří do prostorného zádveří. Ze závětří je rovněž vstup dveřmi do garáže. Ze zádveří je přístupná místnost na domácí práce a WC. Denní část domu tvoří jídelna s navazujícím obývacím pokojem a kuchyní se spíží. Z jídelny je přístupná klidová zóna domu tvořená chodbou, třemi pokoji, ložnicí se šatnou a lázní se saunou.Z obývacího pokoje je přístupná částečně zakrytá terasa. Rovněž z pokojů je přímý vstup na terasu a do zahrady.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severovýchod-jihozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hlavní hřeben střechy domu byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Bungalov nabízí pohodlné bezbariérové bydlení pro rodinu s až 3 dětmi. Je založen na půdorysu tvaru T s oblíbenou chráněnou rohovou teraso... u, kam lze přímo vyjít ze všech pokojů. Od průměru jej odlišuje členitý společný obývací prostor, komfortní rodinná koupelna se saunou a integrovaná garáž.

Klady

bezbariérové bydlení
chráněná rohová terasa
všechny pokoje mají přímý výstup na terasu
velký členitý společný obývací prostor
komfortní rodinná koupelna
sauna
šatna
tech. místnost
integrovaná garáž

Zápory

dětské pokoje jsou poměrně malé
velká zastavěná plocha
dům vyžaduje velký pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.