Rodinný dům Sandra od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 7 750 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 33 076 Kč info
Zastavěná plocha
199.87m2
Podlahová plocha
112.20m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Sandra je přízemní rodinný dům větší velikostní kategorie půdorysného tvaru písmene ”T” se sedlovou střechou o sklonu 25°. Dům není  podsklepen. Součástí domu je vestavěná garáž pro 2 automobily s prostorem pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí.

Vstup do domu je přes zádveří. Ze zádveří je přístupná technická místnost, z níž je přístupná garáž. Denní část domu tvoří jídelna s navazujícím obývacím pokojem a kuchyní. Z jídelny je komora, WC s předsíňkou a klidová zóna domu tvořená chodbou, dvěmi pokoji, ložnicí a lázní se saunou.Z obývacího pokoje je přístupná částečně zakrytá terasa. Rovněž z pokojů je přímý vstup na terasu a do zahrady.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru východ-západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hlavní hřeben střechy domu byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Další z řady bungalovů s pohodlnou dispozicí upoutá pozornost velkým a členitým společným obývacím prostorem a integrovanou dvougaráží,... z níž lze projít přímo do zádveří. Nadstandard představuje také pohodlná koupelna se saunou. Nechybí oblíbená chráněná rohová terasa.

Klady

bezbariérové bydlení
chráněná rohová terasa
přehledná dispozice
členitý společný obývací prostor
pohodlná koupelna
sauna
integrovaná dvojgaráž propojená s domem

Zápory

malá technická místnost
velká zastavěná plocha
dům vyžaduje velký pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.