Rodinný dům Rozárka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 425 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 27 421 Kč info
Zastavěná plocha
137.68m2
Podlahová plocha
132.87m2
Dispozice
4+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Rozárka je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45° vhodný především do vesnické zástavby, který svým jednoduchým tvarem bude nadčasově působit i za desítky let. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž zastřešená plochou střechou.

Ze vstupního zádveří je přístupná technická místnost (zdroj tepla, pračka, sušička), WC a obytná hala. Z obytné haly je přístupná kuchyň se spíží, lázeň a ložnice se šatnou. Z obytné haly a ložnice je přístupná terasa. Z obytné haly vede schodiště na galerii v podkroví. Z galerie jsou přístupné dva prostorné pokoje, sprcha a samostatné WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru východ – západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Nadčasový jednoduchý dům tradičního tvaru s moderními francouzskými okny zapadne do každého prostředí. Je navržen pro rodinu s až 4 dětm... i, k plusům patří prostorný společný obývací prostor s oddělitelnou kuchyní, ložnice rodičů  s komfortním zázemím a garáž. Pokud by dům skutečně obývala šestičlenná rodina, chyběl by úložný prostor. Průchod do podkroví přes obývací pokoj není praktický.

Klady

nadčasová architektura
velký společný obývací prostor s oddělitelnou kuchyní komfortní ložnice rodičů
pohodlná koupelna v přízemí
tech. místnost
garáž

Zápory

malé zádveří
průchozí obývací pokoj
pro rodinu se 4 dětmi nedostatečné zázemí

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.