Rodinný dům Petra od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 300 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 26 888 Kč info
Zastavěná plocha
149.99m2
Podlahová plocha
135.90m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Petra je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 42° vhodný jak do městské, tak i vesnické zástavby, který svým jednoduchým tvarem bude nadčasově působit i za desítky let. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž zastřešená plochou střechou se vstupním závětřím.

Ze vstupního závětří se vchází do zádveří, na které navazuje místnost na domácí práce a hala se schodištěm do podkroví. Z haly je přístupný  obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pracovna (pokoj pro hosty), WC + sprcha a spíž. Z obývacího pokoje a pracovny je přístupná terasa. V podkroví jsou dva pokoje, ložnice rodičů, šatna, lázeň a samostatné WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru severovýchod – jihozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům má nevtíravý nadčasový vzhled a poskytne praktické bydlení čtyřčlenné rodině s odpovídajícím zázemím. Ke kladům projektu patří... také promyšlená dispozice a návrh přístavby dvojgaráže, což je u projektů na klíč světlou výjimkou. Pracovnu v přízemí lze výhledově využít pro vícegenerační bydlení.

Klady

promyšlená dispozice
vyvážená velikost místností
obývací pokoj ve tvaru L
pracovna
2 koupelny + samostatné WC
tech. místnost
šatna
dvojgaráž

Zápory

při realizaci dvojgaráže je potřeba široký pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.