Rodinný dům Pepa od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 250 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 22 406 Kč info
Zastavěná plocha
105.21m2
Podlahová plocha
107.60m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Pepa je přízemní rodinný dům menší velikostí kategorie s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 43˚. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž s pultovou střechou o sklonu 22˚, alternativně přístřešek pro auto s místností pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí.

V přízemí je vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj + kuchyň, spíž, pracovna (pokoj pro hosty), WC a místnost na domácí práce se sprchou, pračkou, sušičkou, zdrojem tepla a vzduchotechnickou jednotkou. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. V podkroví je ložnice, dva pokoje a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severovýchod – jihozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Jednoduchý dům tradičního vzhledu se bude hodit především na venkov. Na malé zastavěné ploše nabídne praktické bydlení pro čtyřčlennou... rodinu, s účelnou dispozicí a nízkými provozními náklady. V návrhu je zahrnuta i přístavba garáže – parkovacího stání.

Klady

malá zastavěná plocha
účelná dispozice
úsporný provoz
pokoj pro hosty/pracovna
pohodlná koupelna
tech. místnost
garáž

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.