Rodinný dům Viktorie 1.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 7 500 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 32 009 Kč info
Zastavěná plocha
130.61m2
Podlahová plocha
180.94m2
Dispozice
6+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

V přízemí domu nabízí 2+kk byt a v druhé polovině a v patře byt 4+kk. Dům má jeden vstup, ze zádveří se pak vstupuje do jednotlivých bytů, ty jsou od sebe odděleny akustickou příčkou, aby byl zajištěn dostatečný komfort. Menší z bytů nabídne k užívání ložnici pro dvě osoby, koupelnu s WC a obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Druhý byt disponuje v přízemí samostatným WC, technickou místností a obývacím pokojem s kuchyní.

V patře jsou tři ložnice a dvě kouleny s WC. Horní chodba nabízí ideální prostor k umístění vestavěného nábytku a je ideálně osvětlena střešními okny.

Celý rodinný dům, přestože nabízí dva byty, tvoří kompaktní obdélníková hmota se sedlovou střechou, na štítech bez přesahu, podélně s malým přesahem. Všechny pokoje v přízemí jsou propojeny se zahradou francouzskými okny. Francouzská okna jsou i ve štítech v patře.

Tradiční architektura s moderním designem bude dobře vypadat především na venkově nebo v malém městě. Jedná se o jeden mála z projektů se... dvěma samostatnými bytovými jednotkami, je vhodný pro soužití rodiny se 2 dětmi s prarodiči, s dospělými dětmi, případně jej lze upravit pro spojení bydlení a podnikání. Dispozice je řešena úsporně a maximálně využívá zastavěnou plochu. Dům bude mít také úsporný provoz domácnosti.

Klady

nadčasová moderní architektura
2 samostatné bytové jednotky
úsporné řešení
větší byt:
velká ložnice rodičů
velká šatna
2 pohodlné koupelny
tech. místnost

Zápory

není řešena garáž
z obývacích pokojů vede zbytečně mnoho výstupů na zahradu

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.