Rodinný dům Otylka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 800 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 24 754 Kč info
Zastavěná plocha
118.83m2
Podlahová plocha
119.60m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Čtvercový
Garáž/ garážové stání
Garážové stání
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Otylka je dvoupodlažní rodinný dům vhodný do moderní zástavby. Dům obdélníkového půdorysu je zastřešen sedlovou střechou o sklonu 30˚. Součástí domu může být přistavěný přístřešek pro auto s prostorem pro uložení jízdních kol a prostorem pro uskladnění zahradního nábytku a nářadí, který je zastřešen plochou střechou.

V přízemí je vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj + kuchyň se spíží, pracovna, WC, místnost na domácí práce (sprcha, pračka, sušička, zdroj tepla a vzduchotechnická jednotka). Z obývacího pokoje a pracovny je vstup na terasu. V podkroví je ložnice, dva pokoje a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod – severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Dům kombinuje tradiční tvar a moderní design s velkými prosklenými plochami. Nabízí dvě plnohodnotná obytná podlaží pro praktické bydlen... čtyřčlenné rodiny, ložnice nejsou omezeny šikmými stropy. Projekt myslí i na kryté garážové stání, které lze postavit přímo před vstupem do domu,  a na zahradní sklad.

Klady

nadčasový vzhled
praktická dispozice
2 podlaží s plnou výškou stropu
pracovna
tech. místnost
spíž
pohodlná rodinná koupelna
kryté garážové stání + zahradní sklad

Zápory

chybí šatna
velká výška hřebene střechy

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.