Rodinný dům Otík od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 050 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 21 553 Kč info
Zastavěná plocha
104.19m2
Podlahová plocha
108.00m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Otík je přízemní rodinný dům menší velikostní kategorie s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 42°, který není podsklepen. Součástí domu může být přístřešek pro auto s navazujícím uzavřeným prostorem pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí (alternativně garáž) s plochou střechou.

V přízemí je vstupní zádveří s místností na domácí práce (zdroj tepla, vzduchotechnická jednotka, pračka a sušička), hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj + kuchyň, pracovna a spíž pod schodištěm do podkroví. Na obývací pokoj navazuje terasa. V podkroví je ložnice, dva pokoje a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru severovýchod – jihozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Jednoduchý dům tradičního vzhledu se bude hodit především na venkov. Na malé zastavěné ploše nabídne praktické a úsporné bydlení pro č... tyřčlennou rodinu, s účelnou dispozicí a nízkými provozními náklady. Projekt pamatuje i na garáž – parkovací stání.

Klady

malá zastavěná plocha
úsporné řešení
pracovna
spíž
pohodlná rodinná koupelna
garážové stání + sklad

Zápory

chybí šatna/úložné prostory
zkosené stěny v podkroví

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.