Rodinný dům Nero 2005.2 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 5 150 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 21 980 Kč info
Zastavěná plocha
84.52m2
Podlahová plocha
125.02m2
Dispozice
4+1, 4+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Pultová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Čtvercový
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Dvoupodlažní rodinný dům Nero 2005.2 s moderním vzhledem je svou velikostí a dispozicí 4+kk vhodný pro užívání 4 osob. I když není součástí domu garáž ani kryté parkovací stání, je možné si nechat garáž k domu bez problémů vyprojektovat a výhodně umístit k severní či západní fasádě domu. Rodinný dům je navržen tak, aby splňoval všechny zásady pro nízkoenergetické domy.

Vstup do domu situovaný na severní fasádě domu se otevírá do prostorné haly s volným pohledem do horního patra. V přízemí s přístupem přímo z haly se nachází prostorná šatna, dále technická místnost umožňující umístění veškerých potřebných zařízení pro bezproblémový chod domu a to i pro nízkoenergetické domy. Hlavní dominantou přízemí je obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem, z kterého je přístup do spíže. Jižní stěna obývacího pokoje je prosklená francouzskými okny, čímž je celý prostor místnosti příjemně prosluněn. V patře jsou situovány 2 prostorné pokoje s ložnicí při jižní fasádě, dále v severní části komora a prostorná koupelna s WC, která nabízí širokou paletu možností uspořádání vybavení od sprchových koutů, přes rohové vany až po možnost vestavěné sauny. Vstup na zahradu je přes dvoje jednokřídlé (popř. posuvné) prosklené dveře z obývacího pokoje.

Zastřešení je řešeno formou pultové střechy s přesahem na jižní straně tak, aby v letních měsících bránilo přehřívání pokojů v patře.

V dispozici domu je kromě komínu pamatováno i na umístění prostoru pro rekuperační jednotku KombiAir.

Dům poskytne praktické bydlení čtyřčlenné rodině. Nadčasová moderní architektura se nejvíce hodí do městské čtvrti. Na  nevelké zasta... věné ploše se nachází účelná dispozice s potřebným zázemím, ložnice mají příjemné zvýšené stropy. Jediným nedostatkem je, že v přízemí chybí WC.

 

 

Klady

nadčasová architektura
v patře vysoké stropy
malá zastavěná plocha
účelná dispozice
tech. místnost
2x šatna
pohodlná koupelna
spíž

Zápory

není řešena garáž
v přízemí není WC

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.