Rodinný dům Mirka 2.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 10 700 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 45 666 Kč info
Zastavěná plocha
340.48m2
Podlahová plocha
251.95m2
Dispozice
4+kk, 5+kk
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Plochá
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Do písmene L
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Bungalov Mirka 2.01 nabízí dispozice 5+kk a 4+kk. Každý z bytů má svůj vlastní vstup, byty jsou spojeny v jednopodlažní dispozici ve tvaru písmena „L“, takže celá hmota bungalovu působí na venek jako jeden rodinný dům. Bungalov má díky ploché střeše moderní a jednoduchý vzhled. Na fasádě je použito kombinace lícového zdiva a probarvované omítky.

Oba byty jsou řešeny podobnou dispozicí, tři ložnice, samostatná šatna, koupelna, samostatné WC, technická místnost a obývací pokoj spojený s kuchyní. Větší byt s dispozicí 5+kk má navíc pracovnu, prostornou spíš, a ložnice rodičů má vlastní koupelnu. Dostatek denního světla je do vybraných míst v bungalovu přiváděn světlíky na střeše. Oby byty mají směrem do zahrady krytou terasu. Všechny pokoje jsou propojeny se zahradou francouzskými okny.

Jeden z mála typových projektů, které nabízejí 2 samostatné byty s vlastními vstupy. Dispozice odpovídá potřebám dvou čtyřčlenných rodi... n a je řešena s důrazem na soukromí, obyvatelé se navzájem nijak neruší. Oba byty mají kryté terasy, prostorné ložnice, pohodlné koupelny a 2 šatny. Bonusem je také přímý výstup z každého pokoje na zahradu. Moderní nadčasová architektura bude dobře vypadat ve městě i na venkově.

Klady

nadčasová moderní architektura
bezbariérové bydlení
2 byty s vlastními vstupy
2 kryté terasy
pohodlné zázemí
rodiny se navzájem neruší
z každého pokoje vedou francouzská okna na zahradu

Zápory

velká zastavěná plocha
je třeba velký pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.