Rodinný dům Mirka 1.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 8 640 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 36 874 Kč info
Zastavěná plocha
218.03m2
Podlahová plocha
173.86m2
Dispozice
4+kk
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Valbová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Do písmene L
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Bungalov Mirka 1.01 je řešení jako rodinný dům se dvěma byty a nabízí dispozice 4+kk a 2+kk. Každý z bytů má svůj vlastní vstup. Byty jsou spojeny v jednopodlažní dispozici ve tvaru písmena „L“, takže celá hmota bungalovu působí navenek jako jeden rodinný dům. Byt 2+kk nabízí k využití šatnu, komoru, koupelnu spojenou s WC, ložnici pro dvě osoby a obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Obývací pokoj a ložnice jsou propojeny se zahradou francouzskými okny a částečně krytou terasou. Druhý byt 4+kk nabízí technickou místnost, přístupnou ze zádveří.

Dále je možné pokračovat rovnou do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, nad kterým je světelná šachta pro zajištění dostatku denního světla. Chodbou lze pak pokračovat do klidové části bungalovu se třemi ložnicemi, samostatným WC, koupelnou a šatnou. Dvě ze tří ložnic jsou spolu s obývacím pokojem propojeny se zahradou a částečně krytou terasou. Všechny pokoje mají do zahrady francouzská okna.

Jeden z mála typových projektů, který nabízí 2 samostatné bytové jednotky v jednom podlaží. Ideální uspořádání pro soužití rodiny s d... ětmi a prarodičů, případně jiné konstelace větší rodiny. Dispozice je řešena tak, aby se navzájem nerušili.  Oba byty mají odpovídající zázemí, větší byt má nadstandardně velkou rodičovskou ložnici a velkou šatnu. Příjemná je možnost vyjít z každého pokoje přímo na zahradu.

Klady

2 bytové jednotky s vlastními vstupy
bezbariérové bydlení
každý byt má soukromí
z každého pokoje francouzské okno na zahradu
2 kryté terasy
2 šatny
tech. místnost

Zápory

velká zastavěná plocha
dům vyžaduje větší pozemek
není garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.