Rodinný dům Maruška od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 400 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 23 047 Kč info
Zastavěná plocha
109.35m2
Podlahová plocha
117.00m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Maruška je dvoupodlažní rodinný dům se sedlovou střechou o sklonu 25° vhodný především do městské zástavby, který svým jednoduchým tvarem bude nadčasově působit i za desítky let. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěný přístřešek pro auto s prostorem pro jízdní kola, zahradní nářadí a techniku.

Ze vstupního zádveří plnícího funkci šatny je přístupné WC, technická místnost (zdroj tepla, vzduchotechnická jednotka, pračka, sušička) a dále se z něj vchází do haly  se schodištěm do patra. Z haly je přístupný  obývací pokoj s jídelnou a kuchyní (volná dispozice), pracovna (pokoj pro hosty) a spíž. Z obývacího pokoje a technické místnosti je vstup na terasu. Z galerie v patře jsou přístupné dva pokoje, ložnice, lázeň a WC se sprchou.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru východ – západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Dům tradičního vzhledu s moderním designem je určen pro praktické bydlení čtyřčlenné rodiny. I na malé zastavěné ploše se podařilo vytv... ořit pohodlné zázemí – rodiče a děti mají vlastní koupelny, nechybí spíž ani technická místnost. Místnosti v patře mají vyšší stropy a jsou tudíž prostornější než v běžném podkroví. Projekt zahrnuje i možnost přístavby garáže se skladem.

Klady

nadčasový vzhled
malá zastavěná plocha
vyšší stropy v podkroví
prostorné zádveří
pracovna
spíž
2 koupelny + samostatné WC
tech. místnost
kryté garážové stání

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.