Rodinný dům Martin od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 150 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 26 247 Kč info
Zastavěná plocha
176.50m2
Podlahová plocha
102.20m2
Dispozice
4+1
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Valbová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Martin je přízemní rodinný dům střední velikostní kategorie půdorysného tvaru písmene „L“ s valbovou střechou o sklonu 25° a 30°. Dům není podsklepen.

Součástí domu je garáž a závětří (kryté stání pro auto). Vstup do domu je přes závětří do zádveří, na které navazuje hala a místnost na domácí práce. Z haly je přístupný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, WC a klidová zóna s chodbou, šatnou, ložnicí, dvěmi pokoji a lázní. Z kuchyně je přístupná spíž. Z obývacího pokoje a pokojů je přímý vstup do zahrady.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru severozápad – jihovýchod. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy domu byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Klasický bungalov s valbovou střechou nabízí příjemné bydlení čtyřčlenné rodině s pohodlnou bezbariérovou dispozicí. Je přehledně rozd... ělena na denní a klidovou část, které se navzájem neruší. Všechny pokoje mají přímý výstup na terasu. K výhodám je třeba připočítat garáž a kryté garážové stání hned u vchodu do domu.

Klady

bezbariérové bydlení
přehledná dispozice
všechny pokoje mají výstup na terasu
pohodlná rodinná koupelna
tech. místnost
garáž + kryté parkovací stání

Zápory

velká zastavěná plocha
dům vyžaduje větší pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.