Rodinný dům Marcela 1.01 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 7 360 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 31 411 Kč info
Zastavěná plocha
122.74m2
Podlahová plocha
173.61m2
Dispozice
6+1, 6+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Typový projekt kompaktního patrové rodinného domu s dispozicí 6+kk. Vstup do domu je situován z jižní strany přes zastřešené závětří. Zádveří domu propojuje technickou místnost, pracovnu a halu spojující zbytek dispozice rodinného domu. Hala, ve které se nachází schodiště do podkroví spojuje pokoj pro hosty, který má vlastní šatnu, dále samostatné WC, malou koupelnu a obývací pokoj. Obývací pokoj je spojený s kuchyní, která je z jedné poloviny oddělena zdí. Ke kuchyni přiléhá v prostoru za schodištěm i spíž. Ta je v případě potřeby přístupná také rovnou z haly. Z obývacího pokoje je možný přístup na zahradu na dvou stěnách přes prosklenou část fasády.

Na zahradu je možný výstup také přímo z kuchyně. V prvním patře zaujme hned po příchodu otevřený strop kopírující tvar střechy s dvěma střešními okny, které zajišťují dostatek denního světla. Patro rodinného domu nabídne dva dětské pokoje, pro které je určena jedna menší koupelna se sprchovým koutem a druhou koupelnu s vanou, určenou pro ložnici rodičů. Ložnice rodičů disponuje také vlastní prostornou šatnou. Z pokojů je možný výstup na balkony, které jsou umístěny na obou štítových stranách rodinného domu.

V dispozici domu je kromě komínu pamatováno i na umístění prostoru pro rekuperační jednotku KombiAir.

Dům je svým vzhledem vhodný především na venkov nebo do starší zástavby. Nabídne pohodlné bydlení čtyřčlenné rodině, pokoj pro hosty j... e využitelný i pro vícegenerační bydlení. V podkroví se nacházejí prostorné pokoje a komfortní zázemí se 2 koupelnami.

Klady

pohodlná dispozice
velká kuchyň
spíž
pracovna
pokoj pro hosty
3 koupelny
tech. místnost
2 balkony

Zápory

úzké zádveří

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.