Rodinný dům Magda od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 200 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 26 461 Kč info
Zastavěná plocha
149.58m2
Podlahová plocha
130.70m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Magda je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45° vhodný jak do městské, tak i vesnické zástavby, který svým jednoduchým tvarem bude nadčasově působit i za desítky let. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž se závětřím plnícím funkci krytého stání pro druhý osobní automobil zastřešené plochou střechou.

Ze vstupního závětří se vchází do zádveří , na které navazuje místnost na domácí práce a hala se schodištěm do podkroví. Z haly je přístupný  obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pracovna (pokoj pro hosty), WC + sprcha a spíž. Z obývacího pokoje je přístupná terasa. V podkroví jsou dva pokoje, ložnice rodičů, šatna, koupelna a samostatné WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru sever – jih. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Jednoduchý dům tradičního vzhledu s moderním designem se bude hodit do města i na venkov. Nabídne praktické bydlení pro čtyřčlennou rodinu,... s oblíbeným společným obývacím prostorem ve tvaru L a s pohodlným zázemím. Praktický je i návrh garáže a krytého parkovacího stání hned u vstupu do domu.

Klady

jednoduchá nadčasová architektura
praktická dispozice
obývací prostor ve tvaru L
pracovna
tech. místnost
2 koupelny
šatna
garáž + kryté parkovací stání

Zápory

dům vyžaduje dlouhý pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.