Rodinný dům Lukáš od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 250 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 22 406 Kč info
Zastavěná plocha
117.10m2
Podlahová plocha
111.10m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Lukáš je dvoupodlažní rodinný dům střední velikostní kategorie obdélníkového půdorysu s přistavěnou garáží a vstupním závětřím tvaru písmene „L“. Dům je zastřešen sedlovou střechou o sklonu 25°, přistavěná garáž má plochou střechu. Dům není podsklepen.

Vstup do domu je přes závětří do zádveří, na které navazuje hala a místnost na domácí práce. Z haly je přístupný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pracovna, WC a spíž. Z kuchyně, obývacího pokoje a pracovny je přímý vstup do zahrady. V podkroví je ložnice se šatnou, dva pokoje, lázeň a WC.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru severozápad – jihovýchod. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům jednoduchého tvaru s nízkou sedlovou střechou je určen především do města, pro pohodlné bydlení čtyřčlenné rodiny. Má k dispozici p... otřebné zázemí, včetně technické místnosti a spíže. Návrh zahrnuje i přístavbu garáže, k výhodám patří  také vysoké stropy a standardní fasádní okna v podkroví.

Klady

praktická dispozice
vysoké stropy v podkroví
společný obývací prostor ve tvaru L
pracovna
koupelna + 2x WC
tech. místnost
šatna
garáž

Zápory

francouzské okno zbytečně zmenšuje využitelnou plochu kuchyně

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.