Rodinný dům Leontýnka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 500 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 23 473 Kč info
Zastavěná plocha
114.90m2
Podlahová plocha
126.15m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Leontýnka je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 42˚. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěný  přístřešek pro auto s místností pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí s plochou střechou, alternativně garáž.

V přízemí je vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, kuchyň + obývací pokoj, pracovna (pokoj pro hosty), místnost na domácí práce a WC + sprcha. Z obývacího pokoje a pracovny je vstup na terasu. V podkroví je ložnice, dva pokoje, šatna a lázeň s WC a infrasaunou.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod – severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Dům nadčasového tradičního tvaru se sedlovou střechou je určen pro pohodlné bydlení čtyřčlenné rodiny s veškerým potřebným zázemím. ... Má příjemný společný obývací prostor ve tvaru L, kam jde slunce po celý den,  účelnou dispozici  a energeticky úsporný provoz.

Klady

tradiční jednoduchý nadčasový tvar
účelná dispozice
společný obývací prostor ve tvaru L
pracovna
tech. místnost
šatna
2x koupelna + WC
kryté parkovací stání

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.