Rodinný dům Lenka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 200 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 22 193 Kč info
Zastavěná plocha
120.70m2
Podlahová plocha
111.00m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Lenka je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěné vstupní závětří s garáží zastřešené plochou střechou.

Vstup do domu je přes závětří do zádveří. Ze závětří je rovněž vstup dveřmi do garáže. Ze zádveří je přístupná hala se schodištěm do podkroví. Z haly je přímý vstup do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, pracovny (pokoj pro hosty), místnosti na domácí práce se sprchou a WC. Pod schodištěm do podkroví je situována spíž. Z obývacího pokoje a pracovny je přístupná terasa. V podkroví jsou dva pokoje, ložnice a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severozápad – jihovýchod. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům tradičního tvaru s moderním designem lze postavit jak na venkově, tak ve městě. Nabízí praktické bydlení pro čtyřčlennou rodinu, s pr... omyšlenou dispozicí, pohodlným sociálním zázemím a nízkými provozními náklady.

Klady

promyšlená dispozice
krytý vstup
pracovna
2x koupelna + samost. WC
spíž
garáž

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.