Rodinný dům Laura od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 7 600 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 32 436 Kč info
Zastavěná plocha
199.30m2
Podlahová plocha
124.55m2
Dispozice
6+1
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Laura je přízemní rodinný dům větší velikostní kategorie půdorysného tvaru písmene ”T” se sedlovou střechou o sklonu 25°. Dům není  podsklepen. Součástí domu je vestavěná garáž s prostorem pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí.

Vstup do domu je přes závětří do zádveří. Ze závětří je rovněž vstup dveřmi do garáže. Ze zádveří je přístupná místnost na domácí práce a hala. Z haly je přímý vstup do jídelny s kuchyní a navazujícím obývacím pokojem, dále do pracovny (pokoj pro hosty), na WC a do klidové zóny domu tvořené chodbou, dvěma pokoji, ložnicí a lázní. Z obývacího pokoje je přístupná částečně zakrytá terasa. Rovněž z pokojů je přímý vstup na terasu a do zahrady.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severozápad – jihovýchod. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hlavní hřeben střechy domu byl kolmo na osu přístupové komunikace.

Bezbariérový bungalov si jistě získá oblibu, protože nabízí komfortní bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Dispozice je přehledně rozdělena ... na denní a noční zónu, které se vzájemně neruší. Obě jsou orientovány na velkou chráněnou terasu. Výhodou je i garáž integrovaná v domě.

Klady

komfortní bezbariérové bydlení
přehledná dispozice
oddělená denní a noční zóna
chráněná rohová terasa
prostorná hala s vest. skříněmi
pracovna
spíž
garáž integrovaná v domě

Zápory

velká zastavěná plocha
dům vyžaduje větší pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.