Rodinný dům Judita 3.02 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 7 070 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 30 174 Kč info
Zastavěná plocha
134.78m2
Podlahová plocha
164.98m2
Dispozice
5+1, 5+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Typový projekt dvoupodlažního rodinného domu o velikosti bytové jednotky 5+1 s garáží. Dům je svým dispozičním uspořádáním a velikostí vhodný pro 4-6 osob.

Dispozice je řešena velice úsporně s minimem komunikačních prostor. Kuchyň, jídelna a obývací pokoj jsou spojeny ve velkou obytnou místnost. V prostoru pod schody je úložný prostor, dále je v přízemí menší koupelna včetně WC.

Obytnou místnost v přízemí lze využít jako další dětský pokoj nebo jako pracovnu. Krytá terasa je ideální pro posezení u venkovního krbu. Fasáda je díky členitosti půdorysu a rozměrům oken velice živá a atraktivní. Přesto se díky sedlové střeše s velkým sklonem hodí i do klasické nebo venkovské zástavby. V podkroví jsou tři ložnice, samostatné WC a prostorná koupelna.

Dům odlišuje od průměru jeho členitý tvar a pohodlná dispozice s veškerým potřebným zázemím pro pohodlné bydlení rodiny s 3 dětmi. Poko... j v přízemí lze využít i pro hosty nebo pro prarodiče. K praktickým výhodám domu patří zejména garáž propojená s domem, krytá terasa a prostorné pokoje v podkroví.

Klady

členitá architektura
garáž propojená s domem
prostorné podkroví
2 koupelny + WC
tech. místnost
krytá terasa

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.