Rodinný dům Jana od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 750 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 28 808 Kč info
Zastavěná plocha
140.69m2
Podlahová plocha
137.10m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Jana je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěné vstupní zádveří s garáží zastřešené plochou střechou.

Ze vstupního zádveří se vchází do haly a místnosti na domácí práce (pračka a sušička, zdroj tepla, vzduchotechnická jednotka) dispozičně propojené s garáží. Z haly je přístupný obývací pokoj s kuchyní, pracovna, WC se sprchou, spíž a schodiště do podkroví. Z obývacího pokoje je vstup na terasu. V podkroví jsou dva pokoje, ložnice, šatna, samostatné WC a lázeň.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru sever-jih. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům tradičního tvaru se sedlovou střechou a s moderním výrazem dobře zapadne do venkovské i městské zástavby. Je určen pro pohodlné bydlen... í čtyřčlenné rodiny s pohodlným zázemím, včetně pracovny, dvou koupelen a garáže. V účelné dispozici nás zaujala kuchyň oddělitelná posuvnými dveřmi.

Klady

nadčasová architektura
účelná dispozice
oddělitelná kuchyň
2 pohodlné koupelny
tech. místnost
spíž
pracovna
garáž

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.