Rodinný dům Jakub od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 4 950 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 21 126 Kč info
Zastavěná plocha
103.25m2
Podlahová plocha
100.90m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Atypický
Garáž/ garážové stání
Garážové stání
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Jakub je dvoupodlažní rodinný dům menší velikostní kategorie vhodný do moderní zástavby. Dům obdélníkového půdorysu je zastřešen sedlovou střechou o sklonu 25°. Přistavěný přístřešek pro auto (s místností pro uložení jízdních kol a zahradního nářadí) tvaru písmene „L“ je zastřešen plochou střechou. Dům není podsklepen.

V přízemí je vstupní zádveří s místností na domácí práce (pračka, sušička zdroj tepla a vzduchotechnická jednotka), hala se schodištěm do patra, kuchyň + obývací pokoj, pracovna (pokoj pro hosty) a WC. Z obývacího pokoje a kuchyně je vstup na terasu. V patře je ložnice, dva pokoje a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severozápad – jihovýchod. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace. Dům lze realizovat rovněž jako dvojdům.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Jednoduchá architektura a praktická dispozice mají nadčasové využití. Dům pro rodinu se dvěma dětmi nabízí dvě podlaží s plnohodnotnou v... ýškou stropu. Celá zastavěná plocha je maximálně využita, bez zbytečných chodeb. Výhodou je také úsporný provoz, velká rodinná koupelna a kryté stání pro automobil propojené se vstupem do domu.

Klady

praktická dispozice
úsporné řešení
dvě podlaží s plnou výškou stropu
velká rodinná koupelna
tech. místnost
kryté stání pro auto

Zápory

velká výška hřebene střechy
chabí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.