Rodinný dům Iveta od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 400 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 27 314 Kč info
Zastavěná plocha
125.55m2
Podlahová plocha
134.70m2
Dispozice
6+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Iveta je dvoupodlažní rodinný dům střední velikostní kategorie vhodný do moderní zástavby. Dům obdélníkového půdorysu s přistavěnou garáží a vstupním závětřím tvaru písmene „L“ je zastřešen sedlovou střechou o sklonu 25˚, přistavěná garáž má plochou střechu. Dům není podsklepen.

Vstup do domu je přes závětří do prostorného zádveří, na které navazuje hala se schodištěm do patra. Z haly je přístupný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pracovna, WC, spíž a místnost na domácí práce (pračka, sušička zdroj tepla a vzduchotechnická jednotka), na kterou navazuje místnost se sprchou. Z obývacího pokoje, pracovny a místnosti se sprchou je přímý vstup do zahrady. V patře je ložnice se šatnou, tři pokoje, lázeň a WC.

Dům je možné umístit na rovinatém, nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hřebene domu ve směru východ – západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům nabízí praktické a zároveň pohodlné bydlení pro pětičlennou rodinu s komfortním sociálním zázemím. Obyvatelé určitě ocení plnoho... dnotnou výšku stropů v horním podlaží,  dvě samostatná WC, prostornou garáž. Dispozice je řešena účelně, takže slibuje energeticky úsporný provoz.

Klady

praktická dispozice
patro se standardní výškou stropů
úsporný provoz
2 koupelny
2 samostatné WC
šatna
spíž
garáž

Zápory

velká výška hřebene střechy

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.