Rodinný dům Helena 6.04 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 6 530 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 27 869 Kč info
Zastavěná plocha
105.69m2
Podlahová plocha
154.36m2
Dispozice
5+1, 5+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Atypická
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Typový projekt rodinného domu s moderním vzhledem je svou velikostí a dispozicí 5+1 vhodný pro 4-6 osob. Do rodinného domu se vstupuje na severní straně. V přízemí s přístupem přímo z haly je kuchyňský kout a následně chodba, která spojuje koupelnu s WC, technickou místnost, prostornou pracovnu a obývací pokoj. Hlavní dominantou přízemí je právě obývací pokoj, který je v duchu moderních trendů spojený s kuchyňským koutem a zároveň je i jídelním prostorem.

Vstup na zahradu je z obývacího pokoje přes dvoukřídlé prosklené dveře, které jsou součástí sestavy francouzských oken na jižní fasádě. V patře jsou situovány 2 prostorné pokoje, ložnice a koupelna. Prostorná koupelna nabízí širokou paletu možností uspořádání a výběru vybavení od sprchových koutů až po rohové vany.

Zastřešení je řešeno formou stanové střechy s dvojím sklonem. Hlavní část střechy je ve sklonu 20˚ s krytinou z pálené tašky až ke zlomu, kde se sklon snižuje a dále je krytina plechová až po okapní hranu.

V dispozici domu je kromě komínu pamatováno i na umístění prostoru pro rekuperační jednotku KombiAir.

Jednoduchý nadčasový dům je vhodný především do městské zástavby. Má dvě podlaží se standardní výškou stropu, takže ložnice nejsou ... prostorově omezené. Dispozice se vyznačuje přehledným uspořádáním, prostornými pokoji a odpovídajícím zázemím.

Klady

2 podlaží se standardně vysokými stropy
prostorné pokoje
pracovna
technická místnost
2 koupelny

Zápory

malé zádveří
není řešena garáž
velká výška stavby

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.