Rodinný dům Filip od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 250 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 26 674 Kč info
Zastavěná plocha
149.80m2
Podlahová plocha
137.40m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Filip je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 42°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž se závětřím plnícím funkci krytého stání pro druhý osobní automobil zastřešené plochou střechou.

Na závětří navazuje vstupní zádveří, z něhož je přístupná hala se schodištěm do podkroví. Z haly je přímý vstup do obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, pracovny (pokoj pro hosty), místnosti na domácí práce se sprchou a WC. Pod schodištěm do podkroví je situována spíž. Z jídelní části obývacího pokoje je přístupná částečně zakrytá terasa. V podkroví jsou dva pokoje, ložnice, lázeň, WC a šatna (variantně infrasauna).

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru severovýchod – jihozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům nabízí pohodlné bydlení pro čtyřčlennou rodinu, se zajímavě členitým společným obývacím prostorem a komfortním zázemím. Na hlavn... í vstup promyšleně navazuje garáž a kryté stání pro automobil. K výhodám patří i krytá rohová terasa.

Klady

promyšlená dispozice
členitý společný obývací prostor
krytá rohová terasa
pohodlná koupelna
2x samostatné WC
šatna
spíž
pracovna
garáž + kryté stání

Zápory

s garáží dům potřebuje široký pozemek

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.