Rodinný dům Felix od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 6 700 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 28 595 Kč info
Zastavěná plocha
136.58m2
Podlahová plocha
132.60m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Felix je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěné vstupní závětří s garáží zastřešené plochou střechou.

Z prostorného vstupního zádveří je přístupná hala se schodištěm do podkroví a WC. Z haly je přístupný obývací pokoj s kuchyní, spíž pod schodištěm, pracovna (pokoj pro hosty) a technická místnost (sprcha, zdroj tepla, pračka, sušička). Z obývacího pokoje je vstup na terasu. V podkroví je ložnice, dva pokoje a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod- severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Felix je určen pro praktické bydlení až pětičlenné rodiny. Jednoduchá tradičně tvarovaná stavba dobře zapadne do venkovského prostředí n... ebo malého města. V účelné dispozici je dost místa pro pohodlné zázemí, pokoje v podkroví jsou prostorné, je pamatováno i na garáž.

Klady

jednoduchá nadčasová architektura
praktická dispozice
velké zádveří
2 koupelny + samostatné WC
pracovna
spíž
velká garáž

Zápory

není šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.