Rodinný dům Eliška od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 7 300 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 31 155 Kč info
Zastavěná plocha
149.84m2
Podlahová plocha
172.75m2
Dispozice
7+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Eliška je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 42˚ vhodný do vesnické zástavby, který svým jednoduchým tvarem bude nadčasově působit i za desítky let. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž zastřešená plochou střechou, která je komunikačně propojena s domem přes technickou místnost (domácí práce).

V přízemí je prostorné vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pracovna, pokoj pro hosty (ložnice) se samostatnou sprchou, místnost na domácí práce, WC a spíž. Z obývacího pokoje, pracovny a ložnice pro hosty je přístupná terasa. V podkroví jsou tři pokoje, ložnice rodičů, šatna, rodinná koupelna  a samostatné WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru východ – západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

V domě najde pohodlné bydlení rodina se 3 dětmi, může být využit i jako vícegenerační nebo pro práci z domova. Má komfortní sociální z... zemí, garáž a jednoduchá architektura se sedlovou střechou a moderním designem se hodí do starší i nové zástavby.

Klady

nadčasový vzhled
promyšlená dispozice
vhodné i pro vícegenerační bydlení
pracovna + pokoj pro hosty
2 x koupelna + 2x WC
šatna
velká tech. místnost
garáž

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.