Rodinný dům Elen 110 Trend od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 3 790 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 16 175 Kč info
Zastavěná plocha
72.09m2
Podlahová plocha
95.30m2
Dispozice
4+kk
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Čtvercový
Garáž/ garážové stání
Neuvedeno
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Projekt moderního rodinného domu ELEN 110 nabízí v základním provedení tři varianty dispozice přízemí a tři varianty dispozice prvního patra. Díky možné kombinovatelnosti navržených řešení přízemí a patra lze projekt pro rodinný dům ELEN 110 řešit jako dům s dispozicí 4+kk nebo 5+kk.

V přízemí rodinného domu se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a hala se schodištěm, pod kterým je šatna. Dále podle zvolené varianty – spíž, technická místnost, WC, sprchový kout nebo obytný pokoj. První patro nabízí dvě varianty řešení s koupelnou, WC a třemi ložnicemi, třetí varianta je dispozičně řešena dvěma ložnicemi, koupelnou s WC a pracovním koutem.

V přízemí rodinného domu se nachází obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem a hala se schodištěm, pod kterým je šatna. Dále podle zvolené varianty – spíž, technická místnost, WC, sprchový kout nebo obytný pokoj. První patro nabízí dvě varianty řešení s koupelnou, WC a třemi ložnicemi, třetí varianta je dispozičně řešena dvěma ložnicemi, koupenou s WC a pracovním koutem.

Rodinný dům ELEN 110 je také navržen ve dvou architektonických řešení TREND a KLASIK. Je proto vhodný pro výstavbu jak ve městě, tak i na venkově.

Zděný dům s malou zastavěnou plochou nabízí praktické bydlení pro tří až čtyřčlennou rodinu. Projekt byl navržen s ohledem na úspornost... z hlediska investice i provozních nákladů, další výhodou je jeho variabilita. Rohové prosklení v obývacím pokoji vytváří příjemný vzdušný prostor propojený se zahradou. S malou zastavěnou plochou se pojí omezené možnosti úložného prostoru.

Klady

úsporný koncept
malá zastavěná plocha - stačí malý pozemek
variabilita vnitřního uspořádání
rohová prosklená plocha
praktická šatna pod schodištěm
technická místnost

Zápory

malá kuchyň bez okna
malé úložné prostory
v domě není vana
není řešena garáž (parkování)

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.