Rodinný dům Dorotka od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 350 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 22 833 Kč info
Zastavěná plocha
110.11m2
Podlahová plocha
101.72m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Dorotka je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěná garáž zastřešená plochou střechou.

Ze vstupního zádveří se vchází do chodby, ze které je přístupná obytná kuchyň, pracovna, WC se sprchou, místnost na domácí práce (pračka, sušička zdroj tepla a vzduchotechnická jednotka), spíž a schodiště do podkroví. Z obytné kuchyně je vstup na terasu. V podkroví jsou dva pokoje, ložnice, šatna, samostatné WC a lázeň.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod – severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

Dům spojuje tradiční formu domu se sedlovou střechou s moderním designem a přizpůsobí se venkovskému i městskému prostředí. Je určen pro ... praktické bydlení čtyřčlenné rodiny, s  odpovídajícím zázemím. Je pamatováno i na garáž, šatnu a domácí práce. Výhodou je i vyvážený poměr ceny a hodnoty.

Klady

nadčasová architektura
účelná dispozice
pracovna
tech. místnost
2 x koupelna + samost. WC
šatna
spíž
garáž

Zápory

společný obývací prostor není příliš velký

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.