Rodinný dům Denisa 1.02 od Wienerberger s.r.o.

Profil domu

Cena od
od 7 210 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 30 771 Kč info
Zastavěná plocha
186.91m2
Podlahová plocha
156.00m2
Dispozice
4+1, 4+kk
Počet podlaží
Bungalov
Typ střechy
Valbová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garážové stání
Dodavatel Wienerberger s.r.o.

Popis a recenze redakce

Typový projekt bungalovu o velikosti bytové jednotky 4+kk s krytým garážovým stáním, výstupem z obývacího pokoje na terasu domu a valbovou střechou. Střešní krytina je navržena betonová, není však podmínkou.

Výhodou přízemních domů je jejich možnost navržení jako bezbariérovou stavbu pro osoby s omezenou schopností pohybu, nejinak je tomu i u tohoto domu. Rodinný dům je vhodný pro rovinný případně mírně svažitý pozemek, zástavby tradičních domů a 3-4 člennou rodinu.

Vnější fasáda bungalovu je řešena jako klasická fasádní omítka spojená s kamenným obkladem typu a odstínu Vámi požadovaným. Díky navrženému rovnému podhledu, lze půdní prostory využívat i jako úložné. Příjemným prvkem v letních měsících je možnost pobytu na kryté terase.

Tato variace na bungalov s valbovou střechou se od  běžného standardu odlišuje půdorysem ve tvaru T s krytým garážovým stáním. Uspokojí p... ožadavky čtyřčlenné rodiny na pohodlné bydlení včetně odpovídajícího zázemí. Kromě kryté terasy je třeba zmínit praktickou kuchyň s vlastním vstupem a posuvnými dveřmi do obývacího pokoje a prostornou koupelnu, do níž lze umístit infrasaunu.

Klady

bezbariérové bydlení
kryté garážové stání
oddělitelná kuchyň s vlastním vstupem
krytá terasa
šatna, tech. místnost
koupelna s infrasaunou

Zápory

velká zastavěná plocha

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.