Rodinný dům David od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 550 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 23 687 Kč info
Zastavěná plocha
125.90m2
Podlahová plocha
114.62m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garáž
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

David je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přistavěné vstupní závětří s garáží zastřešené plochou střechou.

V přízemí je prostorné vstupní zádveří, hala se schodištěm do podkroví, obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, pracovna (pokoj pro hosty), technická místnost (pračka, sušička, zdroj tepla a  vzduchotechnická jednotka) se sprchou, WC a spíž. Z obývacího pokoje, kuchyně a pracovny je vstup na zahradu. V podkroví je ložnice, dva pokoje a lázeň s WC.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru východ – západ. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez garáže.

David spojuje tradiční formu domu se sedlovou střechou s moderním designem a bude dobře vypadat na venkově i ve  městě. Je určen pro praktick... é bydlení až pětičlenné rodiny, s garáží a odpovídajícím zázemím. Výhodou je i vyvážený poměr ceny a hodnoty.

Klady

nadčasová architektura
účelná dispozice
výhodný poměr ceny a hodnoty
prostorné zádveří
pracovna - pokoj pro hosty
tech. místnost
prostorná garáž

Zápory

chybí šatna

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.