Rodinný dům Cipísek od Thermo plus

Profil domu

Cena od
od 5 350 000 Kč info
Hypotéka: měsíční cena od 22 833 Kč info
Zastavěná plocha
102.95m2
Podlahová plocha
108.12m2
Dispozice
5+1
Počet podlaží
Patrový dům
Typ střechy
Sedlová
Kategorie domů
Zděná
Půdorys
Obdélníkový
Garáž/ garážové stání
Garážové stání
Dodavatel Thermo plus

Popis a recenze redakce

Cipísek je přízemní rodinný dům s využitým podkrovím se sedlovou střechou o sklonu 45°. Dům není podsklepen. Součástí domu může být přístřešek pro auto zastřešený pultovou střechou o sklonu 17°.

Ze vstupního zádveří se vchází do haly, ze které je přístupná obytná kuchyň se schodištěm do podkroví, pracovna, místnost na domácí práce (pračka, sušička, zdroj tepla a vzduchotechnická jednotka), WC se sprchou a spíž. Z obytné kuchyně je vstup na terasu. V podkroví jsou dva pokoje, ložnice, šatna, WC a lázeň.

Dům je možné umístit na rovinatém nebo mírně svažitém pozemku. Předpokládá se orientace hlavního hřebene domu ve směru jihovýchod – severozápad. Dům je vhodné orientovat na parcele tak, aby hřeben střechy byl rovnoběžný s osou přístupové komunikace.

Uvedená cena je bez krytého stání.

Dům jednoduchého tvaru s tradiční sedlovou střechou je určen především na venkov, pro praktické bydlení čtyřčlenné rodiny. Má k dispozi... ci pohodlné sociální zázemí, včetně technické místnosti a spíže. Návrh zahrnuje i přístavbu krytého garážového stání před vstupem do domu.

Klady

praktická dispozice
malá zastavěná plocha
pracovna
2 koupelny + samost. WC
tech. místnost
šatna
kryté parkovací stání

Zápory

malá kuchyň

Chcete znát názor redakce?

Přečtěte si ji po přihlášení.

Aktivovat členství ZDARMA

Jste členem? Přihlásit se.